logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття з дисципліни "Товарознавство. Харчові продукти" до філії ПАТ "Яготинський маслозавод"

Загальна інформація

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю відвідали філію ПАТ "Яготинський маслозавод" "Яготинське для дітей".

Екскурсія відбулась 30 березня 2018 року в рамках проведення дисципліни "Товарознавство. Харчові продукти" (розділ "Продукти спеціального призначення") за сприянням представників АТ "Молочний Альянс".

Філія ПАТ "Яготинський маслозавод" "Яготинське для дітей" входить до складу групи компаній "Молочний Альянс" і для виготовлення своєї продукції дотримується найвищих стандартів безпечності та якості, використовує напрацьовані десятиліттями технологічні особливості виробництва молочної продукції.

Начальник виробництва заводу "Яготинське для дітей" розповів, що під час прийому вся сировина проходить жорсткий багатоступеневий контроль якості. Крім того, кожна партія готової продукції, перш ніж відправитися до пунктів продажу, також неодноразово та ретельно перевіряється службами контролю якості заводу.

Для виробництва молочної продукції ТМ "Яготинське для дітей" використовується лише фермерське молоко екстра-класу та натуральні фруктові, овочеві та ягідні наповнювачі.

Відвідувачі змогли на власні очі побачити виробництво продукції, яке є повністю автоматизованим. Весь асортимент молочної продукції заводу всі охочі змогли скуштувати наприкінці екскурсії під час дегустації. Також фахівці заводу відповіли на всі запитання, що цікавили студентів та викладачів. Екскурсія буда надзвичайно насиченою та цікавою.

30.03.2018
456287
850
остання редакція 11.07.2018
42265