Викладачі КНТЕУ взяли участь у круглому столі "Ефективні інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу"

Доцент кафедри банківської справи к.е.н. Колодізєва С. О. та старший викладач Котенко У. М. взяли участь у круглому столі "Ефективні інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу".

Захід було проведено Торгово-промисловою палатою України спільно з громадськими радами при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі та при Державній регуляторній службі. В рамках круглого столу, що був проведений 27 березня 2018 року, було представлено дві доповіді, присвячені конкретним можливостям розвитку і розширення малого і середнього підприємництва в Україні: "Вексельні розрахунки як ефективний інструмент доступу бізнесу (особливо – МСП) до дешевих фінансів", спікер – Т. Рудненко, голова ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку"; "Нові регуляторні інструменти для захисту інтересів малого бізнесу та посилення впливу бізнес-асоціацій (громадськості в цілому) на прийняття регуляторних рішень", спікер – Ю. Юрченко, експерт з регуляторної політики Центру комерційного права.

27.03.2018
остання редакція 11.07.2018