logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вихованка кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ - призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Економічна теорія"

Загальна інформація

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ підготували студентку Кононенко Є. В. (ФЕМП, 4 курс, 26 група) до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Економічна теорія", яка відбулася 28-30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572.

До участі в олімпіаді долучився 61 студент з класичних та економічних вищих навчальних закладів України, які мають вагомі здобутки в підготовці фахівців із вищою освітою в галузі економіки.

На ІІ етапі олімпіади студенти виконували тестові завдання із зазначеної дисципліни, а також письмове завдання, яке складалося з теоретичного питання творчого характеру та практичних завдань розрахункового характеру.

Незважаючи на жорстку конкурентну боротьбу зі студентами класичних ВНЗ, які вивчають економічну теорію всі 4 роки навчання, студентка 4 курсу 26 групи ФЕМП Кононенко Є. В. отримала диплом за призове 5 місце!

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ щиро вітають Кононенко Євгенію Вікторівну з блискучим результатом та бажають їй творчої наснаги й подальших наукових звершень!

30.03.2018
456287
903
остання редакція 11.07.2018
42265