Студентка КНТЕУ здобула ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

Вітаємо студентку факультету економіки, менеджменту та психології Бойко Людмилу Володимирівну та її наукового керівника - доктора наук з державного управління, професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики Малиш Наталію Андріївну за здобуте ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування", яка була проведена 28-30 березня 2018 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського (кафедра теорії та практики управління факультету соціології і права) за наказом Міністерства освіти і науки України.

30.03.2018
остання редакція 03.04.2018