Всесвітній день здоров’я в КНТЕУ: так - спорту, так - здоров'ю!

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в КНТЕУ традиційно відбулася масова руханка для усього колективу та студентства.

У заході взяли участь студенти, працівники, представники адміністрації факультетів та університету. Запальні мотиви не залишили байдужим нікого, а на запитання ведучого: "Чи будемо продовжувати нашу добру традицію?" - учасники заходу проскандували гучне "ТАК!".

Київський національний торговельно-економічний університет завжди каже "Так!" усім спортивним, здоровим ініціативам студентства. Матеріально-технічна база спортивного комплексу в університеті є однією з найкращих серед ЗВО України. Спортивні досягнення студентів є додатковим підтвердженням відношення університету до розвитку й пропаганди любові до спорту.

"Руханка в КНТЕУ" символізує жагу всього студентства бути здоровими, вести здоровий спосіб життя та служити взірцем оточуючим.

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою "ВООЗ", а точніше - дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім нам бути здоровими і життєрадісними!

остання редакція 10.04.2018
Vega