Міжнародна туристична виставка в Україні: калейдоскоп подій. День третій

24-та Міжнародна туристична виставка UITT'2018 "Україна – подорожі та туризм" закінчила свою роботу 30 березня.

В останній день виставки представники туристичного бізнесу підводять підсумки за результатами переговорів та укладеними вигідними контрактами з лідерами туристичної індустрії, узагальнюють представлений на виставці передовий досвід міжнародних і вітчизняних компаній, обмінюються досвідом з іноземними колегами та партнерами щодо просування туристичних дестинацій.

UITТ – це унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.

У UITТ-2018 за попередніми даними взяли участь 123 туроператори, національні та місцеві туристичні асоціації та організації, авіакомпанії, аеропорти, готелі, санаторії, бази відпочинку, страхові компанії, компанії сфери IT у туризмі, представництва більш ніж 21 країни світу, серед яких: Болгарія, Греція, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індонезія, Індія, Італія, Китай, Мексика, Молдова, Палестина, Перу, Республіка Білорусь, Словаччина, Таїланд, Танзанія, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція.

Вперше на виставці були представлені: національний стенд Китаю, після багаторічної перерви – національний стенд Індонезії, а також компанія із Танзанії.

Кількість міст та регіонів в експозиції України збільшилася з 11 торік і до 18 цього року: Київ  – місто, Київ – область, Одеса – місто, Одеса – область, Львів  – місто, Львів – область, Закарпаття  – область, Харків  – місто, Луцьк  – місто, Тернопіль  – область, Рівненська область, Полтавська область, Сумська область, Херсонська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Чернівці  – місто, Чернівці  – область.

Виставку відвідали 8782 спеціалісти туристичної галузі, серед яких і викладачі КНТЕУ та ми – студенти КНТЕУ – майбутнє туристичної галузі України!

Інформацію підготувала Радіонова Катерина, студентка ФРГТБ 4 курсу 1 групи спеціальності "Менеджмент", спеціалізації "Туристичний менеджмент"

29.03.2018
1928