logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ректора КНТЕУ А. А. Мазаракі призначено віце-президентом ICC Ukraine з питань освіти та науки

Загальна інформація

Ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі призначено віце-президентом ICC Ukraine з питань освіти та науки.

ICC – провідна організація в сегменті міжнародного співробітництва та партнер для всіх учасників глобального бізнесу, влади і світової спільноти.

ICC Ukraine – перший національний комітет на території країн СНД. Створений у 1998 році, сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес. Місія організації – сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик.

Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

У спільному заході ICC Ukraine, Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради – практичній конференції "Взаємодія бізнес-асоціацій і місцевої влади у сприянні державним реформам" взяла участь завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна.

Захід відбувся за участю президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, голови Харківськоі обласноі ради Сергія Чернова, представників Харківськоі обласної державної адміністрації, влади, громадськості та бізнесу.

30.03.2018
42265
1892
остання редакція 03.04.2018
Vega