Всеукраїнська науково-практична студентська конференція "Наука XXI століття: виклики сьогодення" (до 100-річчя Національної академії наук України)

17 травня 2018 року  кафедра сучасних  європейських мов  ФМТП Київського національного торговельно-економічного університету проводить студентську науково-практичну конференцію "Наука XXI століття: виклики сьогодення" (до 100-річчя Національної академії  наук України).

Початок пленарного засідання о 10:00 (корпус Л, ауд. 215).

Мова конференції: англійська, німецька, польська, французька

Учасникам до 1 травня 2018 надіслати на електрону пошту conf18may@ukr.net заявки та підготовлені до конференції матеріали.

Інформаційний лист Заявка
Information sheet