"Міжнародні відносини" та "Журналістика": конкурс студентських наукових робіт

Київський національний торговельно-економічний університет, реалізуючи свою місію "Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь" та Українська асоціація зовнішньої політики, з метою виконання покладеної на неї місії "Служити своєму народу в якості професіоналів у сфері публічної зовнішньої політики" оголошують Конкурс студентських наукових робіт за галузями знань "Міжнародні відносини" та "Журналістика".

Мета Конкурсу привернення уваги широких верств наукової спільноти до актуальних міжнародних проблем, пошук та підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи студентів, як найважливішого чинника формування фахівців нового типу, а також підтримання кращих традицій української науки й вищої школи.

Конкурс проходитиме у два етапи:

перший етап – надсилання наукових робіт до 30 квітня 2018 року на електронну адресу: ufpa.konkurs@gmail.com;

другий етап – підведення підсумків Конкурсу та оголошення його лауреатів 15 травня 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Для участі у Конкурсі приймаються наукові роботи студентів закладів вищої освіти України.

Інформаційний лист конкурсу.

03.04.2018