Науковці кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю на зйомках телепередачі "Таємний агент"

Науковці кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ займають активну позицію за свідомий вибір безпечних і високоякісних товарів та послуг у багатьох телепередачах, пропагуючи цінності здорового харчування.

3 квітня доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович виступив експертом у зйомках телепередачі "Таємний агент" на каналі "Новий". Викладач університету надав коментарі щодо безпечності та якості представлених зразків питного молока, проаналізував вимоги законодавства щодо маркування харчових продуктів, стан і особливості сучасного асортименту цих продуктів, розповів про технологічні особливості виробництва пастеризованого, стерилізованого та ультрапастеризованого молока, вплив цих операцій на властивості та рекомендований термін споживання.

03.04.2018
1938