"Меркурій" здобув зимовий кубок КОФФ: перемога в ювілейному Меморіалі Кирсанова

Збірна команда університету з футболу СК "КНТЕУ- Меркурій" перемогла команду Нових Петрівців ФК "Межигір’я" в зимовому кубку КОФФ.

Гравці "Меркурія" чітко виконали настанови тренера, не допустили вільних зон у захисті і намагалися швидко виходити з оборони, щойно м’яч опинявся у них.

Ледь не кожний з нечисленних контрвипадів організованого та самовідданого "Меркурія" виявився по-справжньому небезпечним і загрозливим. Команда піднесла своєму наставнику Олексію Валентиновичу Яценку й усім уболівальникам найбажаніший дарунок – переможний м’яч ударом з 22-х метрів забив Едуард Шафаренко.

Нагороди учасникам вирішальної зустрічі вручали керівники Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко, Олександр Нігруца, Василь Наливайко та ветеран українського футболу Ігор Качар.

Приз найкращого гравця дістався Дмитру Міхеєву, капітану та стражу воріт "Меркурія".

31.03.2018
остання редакція 04.04.2018