Наші на Студентській Лізі Сміху!

Команда факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу "С краешку" стала учасником грандіозного відкриття фестивалю Студентської Ліги Сміху яке відбулося 30 березня!

У першому фестивалі, який відбувся в залі Національного університету харчових технологій, взяли участь 10-ть команд з різних університетів Києва, і тільки вісім потрапили до сезону. Серед них і команда КНТЕУ!

Тандеми тренерів та команд:

• Макс Вишинський обрав команди "Между делом" та "Язиката Хвеська".
  • Христина Понунаєва надала перевагу "Кепчикам" і "Музею Истории Музыки".
  • Олександр Венедчук не зміг всидіти під час виступу "Дважды Два" та "Пудинг".
  • Макс Лєсничий зробив ставку на команди "Трезвый мастер" и "С краешку".

Вітаємо команду "С краешку" з проходом в сезон Студентської Ліги Сміху Києва та запрошуємо всіх на фінал Ліги КВН КНТЕУ, учасником  якого вони стали!

30.03.2018
1901