Кейс-чемпіонат Unilever Future Leaders League: переможні результати студентів ФТМ

Наприкінці березня у Києві відбувся Всеукраїнський кейс-чемпіонат Unilever Future Leader League, участь в якому взяли понад 300 студентів з усієї України серед яких й студенти КНТЕУ!

Перед учасниками чемпіонату було поставлено завдання з вирішення реальних бізнес-проблем корпорації Unilever.

У ході проведення змагання студенти мали можливість отримати цінний досвід, познайомитися з лідерами та співробітниками компанії Unilever, позмагатися зі студентами ЗВО України та Західної Європи за квиток до міжнародного фіналу в Лондоні.

Кожна команда мала можливість особисто поспілкуватися з топ-менеджментом компанії Unilever, отримати коментарі, зауваження та побажання.

В трійці найкращих в Україні креаторів у складі команди "GMG production" відзначилися Матвеєв Владислав та Груздєва Юлія – студенти факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ (3 курс, спеціалізація "Реклама та звязки з громадськістю").

Вони посіли почесне ІІІ місце та стали ще на крок ближче до своєї мрії.

Вітаємо переможців!

31.03.2018