Лекція генерального директора Національного музею історії України Сосновської Т. В. "Просвітницька, наукова та експертна діяльність музеїв"

На кафедрі товарознавства та митної справи відбулася відкрита лекція генерального директора Національного музею історії України Сосновської Тетяни Вікторівни "Просвітницька, наукова та експертна діяльність музеїв" для студентів ФТМ.

Лектор 3 квітня 2018 року розповіла про концепцію розвитку Національного музею історії України, визначні експонати експозиції, а також роль музеїв у житті кожної людини. Також лектор приділила увагу використанню інноваційних технологій у діяльності музеїв та зазначила відмінності між вітчизняними та закордонними музеями.

Значна увага була приділена розгяду формування необхідних рис та практичних навичок для експертів культурних цінностей на прикладі фактів з життя відомих мистецтвознавців. Студенти отримали цінну інформацію щодо шляхів пошуку інформації під час проведення експертизи та оцінки культурних цінностей.

Лектор запросила студентів і викладачів безкоштовно відвідати Національний музей історії України.

03.04.2018
остання редакція 11.07.2018