Як обрати найкращі продукти до Великоднього кошика розповіла професор КНТЕУ в ефірах популярних телеканалів

Напередодні Великодня на ринках і в магазинах буквально засилля дешевих барвників для яєць, посипок та яскравих фігурок для прикрашання пасхальної випічки.

Часто за красою і яскравими фарбами ховається цілий набір надзвичайно небезпечних і навіть канцерогенних речовин.

Для того, щоб після свята не довелось звертатись до гастроентеролога, скористайтесь порадами професора кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олени Володимирівни.

Дізнатися, що порадила професор можна за посиланнями нижче:

03.04.2018
остання редакція 11.07.2018