"Мій ворог ‑ страх?" – семінар-лекція факультативу PSYchea

Центр педагогічних та психологічних досліджень провів семінар-лекцію в межах факультативу PSYchea "Мій ворог ‑ страх?".

На зустрічі 3 квітня говорили про страх і тривогу як про частину людської психіки. Відомо, що досить часто їх не розрізняють, проте вони відрізняються. Страх завжди спрямований відносно чогось або когось конкретного. Він допомагає людині орієнтуватися у світі, пристосовуватися до змін, навчатися. Тривога, у свою чергу, попереджає нас про можливу небезпеку, яка наближається, вона інстинктивна і безоб'єктна, не має конкретного спрямування.

За допомогою практичних вправ разом з учасниками було виявлено зв'язок страху і тривоги з самооцінкою, впевненістю та нашими бажаннями.

У процесі зустрічі учасники розглянули свої сильні і слабкі сторони, чим можна пишатися, згадавши мудрість давніх греків, які вважали, що за нашими недоліками приховуються чесноти.

Семінар-лекція виявилась корисною, учасники залишилися задоволеними, отримали вичерпні відповіді на власні запитання та змогли зазирнути всередину себе.

Не бійтеся... До наступної зустрічі!

Зустріч проводили практичні психологи – Чумаченко Ганна Сергіївна та Хоменко В'ячеслав Дмитрович.

03.04.2018
остання редакція 11.07.2018