Навчальний курс з французької економічної термінології від носія мови

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція - Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної «Франція-Україна» з 16 по 27 квітня 2018 року для студентів та викладачів КНТЕУ, які володіють французькою мовою, будуть організовані безкоштовні заняття з економічної французької термінології викладачем Ерве Фраде (Франція).

Навчальні заняття відбуватимуться щоденно в аудиторії 220 навчального корпусу «Д» у другій половині дня. Заняття проходитимуть за мовними рівнями А1-А2 та В1-В2. Після завершення навчання передбачена видача сертифікатів участі.

Для реєстрації участі (до 12.04.2018) та за детальною інформацією звертатися до Центру європейської освіти (вул. Кіото, 21, навчальний корпус «Д», ауд. 229, тел.: 531-48-36, e-mail: eecenter@knteu.kiev.ua).

04.04.2018
2079