logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лист-подяка від Антимонопольного комітету України

Загальна інформація


На ім'я ректора КНТЕУ А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від Антимонопольного комітету України за підписом в.о. керівника апарату комітету Ю. Литвина.

У листі партнери також висловлюють подяку професору Блакиті Г. В. за високопрофесійний виступ перед працівниками структурних підрозділів центрального апарату та працівниками 24 територіальних відділень АКУ.

Отримана інформація, як зазначається в листі, стане корисною для всієї системи органів АКУ.

Комітет висловлює сподівання на продовження співпраці в майбутньому.

Нагадаємо, що в рамках  договору про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Антимонопольним комітетом України 28 березня 2018 року завідувачем кафедри економіки та фінансів підприємства д.е.н., проф. Блакитою Г. В. був проведений навчальний семінар для працівників комітету.

Тематика семінару сформована відповідно до потреб підвищення рівня професійної компетентності фахівців АМКУ. До розгляду було винесено питання ціноутворення, облікової політики підприємства, обліку витрат, калькулювання собівартості продукції, формування та аналізу показників фінансової звітності підприємств.

Присутніми на лекції було близько 50 співробітників департаментів АМКУ, у режимі аудіозв’язку до лекції були залучені представники всіх територіальних відділень комітету. По завершенні відбулась жвава дискусія, надані відповіді на запитання.

Було відзначено, що організація співпраці КНТЕУ та комітету є одним з актуальних завдань розвитку відомства.

Дякуємо Антимонопольному комітету України за високу оцінку діяльності. Переконані, така співпраця є прикладом взаємовигідної інтеграції науки та практики.

Зичимо успіхів та професійних звершень працівникам комітету!

10.04.2018
42265
1496
остання редакція 10.04.2018
Vega