Меморандум про співпрацю з Нотаріальною палатою України

Відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економчним університетом та Нотаріальною палатою України. Від імені Університету меморандум підписав ректор Анатолій Антонович Мазаракі, від імені Нотаріальної палати України — її президент Володимир Миколайович Марченко.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці, можливість залучення нотаріусів до навчального процесу. Володимир Марченко наголосив на важливості створення в університеті умов для набуття студентами-юристами практичних навичок вчинення нотаріальних дій.

Під час підписання меморандуму були присутні також член ради Нотаріальної палати України Н. М. Козаєва, перший проректор з науково-педагогічної роботи Н. В. Притульська, декан факультету міжнародної торгівлі і права К. І. Ладиченко, а також завідувачі та викладачі правових кафедр університету.

Бажаємо плідної співпраці!

03.04.2018