logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита лекція керівника відділу продажів компанії "Формед" Яни Волкової

Загальна інформація

Досвід співробітництва та партнерства університету із вітчизняними організаціями різних галузей діяльності набуває обертів. Сучасні проблеми менеджменту вивчають студенти різних спеціальностей та освітніх програм. Суттєву допомогу у цьому їм надають як професійні викладачі, так і фахівці провідних організацій.

22 березня 2018 року відбулася відкрита лекція керівника відділу продажів компанії "Формед" Яни Волкової "Особливості процесу управління в компанії "Формед".

Спілкування спікера зі слухачами відбувалося у форматі дискусії та викликало неабиякий інтерес у молодої та наполегливої до імплементації знань студентської аудиторії.

Основним напрямом діяльності компанії "Формед", що функціонує у м.Києві, є оптова торгівля товарами медичного призначення, витратними матеріалами та реактивами. Яна Волкова розповіла про шлях власної кар’єри як в даній компанії, так і протягом свого трудового життя. Також фахівець поділилася зі студентами своїм практичним досвідом побудови ефективних комунікацій, секретами успіху ефективних продажів в компанії "Формед", зокрема, при налагодження довгострокових відносин з клієнтами.  

На лекції були присутні студенти КНТЕУ 2-го курсу ФТМ спеціальності "Маркетинг" та доценти кафедри менеджменту Ю. О. Силкіна та В. В. Хмурова, які долучилися до організації зустрічі студентів із професіоналом бізнесу.

Студенти висловлюють щирі слова подяки Яні Волковій за надану цікаву інформацію, цінні поради та настанови, а також викладачам кафедри менеджменту за організовану зустріч із фахівцем – практиком.

22.03.2018
42265
778
остання редакція 11.07.2018
42265