Rest.Art.Kitchen CHILDREN SHEF завітали з майстер-класом у дошкільний навчальний заклад

Rest.Art.Kitchen CHILDREN SHEF завітали з майстер-класом для дітей у дошкільний навчальний заклад  №311 м. Києва.

Святкова атмосфера  була наповнена пасхальною тематикою. Дітки відразу зазначили відверто: "Нам ще ніколи такого заходу не проводили! Це цікаво та ще й смачно, ми хочемо ще вивчати це мистецтво!". Діти радо запрошували нашу команду відвідати їх з новими майстер-класами. Rest.Art.Kitchen запросив їх до наступних заходів.

Майбутні шефи вже мріють про зустріч та можливо про майбутню професію. Що ж, Rest.Art.Kitchen із задоволенням візьметься навчати малечу, яка вже щиро відчуває любов до кулінарного мистецтва.

Плануємо наступні зустрічі з любов'ю!

04.04.2018
остання редакція 11.07.2018