Нагородження переможців виставки-конкурсу художніх робіт "KNUTE Art Fest"

Наприкінці березня в Гранд-холі КНТЕУ панувала творча піднесена атмосфера, адже вдруге проходила виставка-конкурс художніх робіт "KNUTE Art Fest"!

На фестивалі було представлено понад 20 робіт, кожна з яких підкорила серця справжніх поціновувачів мистецтва. Голосування тривало 3 дні, де кожен охочий міг віддати свій голос за роботу, пред’явивши іменну перепустку до університету.

У конкурсі взяли участь представники різних факультетів, а саме:

ПІП

Курс

Група

Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем

Думанська Вікторія Мирославівна

Кучірка Світлана Василівна

Знамеровська Анастасія Олександрівна

Куляша Надія Юріївна

Факультет міжнародної торгівлі та права

Вдовенко Анастасія Андріївна

Котюк Ірина Олександрівна

Факультет економіки, менеджменту та психології

Задорожна Анастасія Сергіївна

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

Поперечна Анастасія Ігорівна

Виговська Анастасія Олександрівна

Уколова Ірина Віталіївна

Було визначено найкращі творчі роботи студентів університету, зокрема:

• І місцеКуляша Надія, ФОАІС 3 курс 5 група;
  • ІІ місце – Знамеровська Анастасія, ФОАІС 2 курс 3 група;
  • ІІІ місцеВдовенко Анастасія, ФМТП 2 курс 10 група.

6 квітня 2018 року ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі та проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна зустрілися з усіма учасниками конкурсу та представниками ради студентського самоврядування КНТЕУ, які виступили ініціаторами та організаторами заходу, щоб нагородити переможців.

Фестиваль укотре показав, що студенти КНТЕУ – творчі та талановиті, тому виставки художніх робіт повинні діяти й надалі!

05.04.2018
остання редакція 10.04.2018