Символ Парижа на території КНТЕУ: Ейфелева міні-вежа надихає

Поспішаємо заспокоїти всіх тих, хто засмутився через новину, що Ейфелеву вежу зачиняють на реконструкцію.

Нині чудова локація з міні-копією всесвітньовідомої пам’ятки радує перехожих на території КНТЕУ.

У перший же день після монтажу за селфі з "новою улюбленицею" вишикувалась черга!

Як зазначають студенти: "Наш університет - найкращий! Не потрібно заздрити - краще приєднуйся до сім'ї КНТЕУ та живи яскраво разом з нами!".

А вечірня ілюмінація вежі просто неймовірна й надихає!

За деякою інформацією це не останній сюрприз від адміністрації університету, тож чекаємо нових змін, адже вони тільки на краще!

05.04.2018
остання редакція 11.07.2018