Експерти КНТЕУ поділилися результатами досліджень на зйомках телепередачі "Ранок з Україною"

У КНТЕУ відбулись зйомки телепередачі "Ранок з Україною", яка виходить на телеканалі "Україна" за участю активістів Всеукраїнського руху "Молодь за права споживачів": Фреюк Ольги Василівни, аспірантки кафедри торговельного підприємництва та логістики, і Кошельник Анни Володимирівни, аспірантки кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

Фреюк Ольга розповіла про результати моніторингу інтернет-магазинів, який проводився в рамках Х Консумерського фестивалю. Кошельник Анна виступила як активний споживач інтернет-магазинів. Дівчата розповіли про неприємні випадки, які можуть статися при здійсненні покупок онлайн, на що слід звертати увагу, обираючи товар, та як захистити свої права в разі їх порушення.

02.04.2018
остання редакція 11.07.2018