Підписання меморандуму про співробітництво з Академією ДТЕК

Київським національним торговельно-економічним університетом за активною участю кафедри економічної теорії та конкурентної політики підписано меморандум про співробітництво з Академією ДТЕК у рамках підготовки фахівців за освітньою програмою "Економіка галузевих ринків".

Меморандумом передбачено співпрацю щодо формування змісту освітньої програми, вибору найбільш ефективних видів, форм, засобів навчання, у тому числі практичної підготовки студентів, формування професійних та інших компетентностей майбутніх фахівців тощо.

Крім того,  передбачено проведення лекцій та майстер-класів представниками Академії ДТЕК для студентів КНТЕУ та викладачами КНТЕУ  для працівників ТОВ "ДТЕК".

Проведення першого майстер-класу для студентів КНТЕУ "Розкрий свій потенціал"  заплановано на 18 травня 2018 року.

остання редакція 11.04.2018
Vega