"Ліга КВН КНТЕУ за Кубок Ректора": найвеселішу нагороду вибороли дві команди!

Ось і завершився черговий сезон гумору та сміху – сьогодні, 11 квітня, пройшла фінальна гра V сезону "Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора", а сам кубок таки подорожуватиме містами України, як зазначив наприкінці ведучий сезону Іван Жорноклей.

Темою сезону було обрано "Покоління", тому протягом декількох ігор глядачі оцінювали креативність команд, які висвітлювали на сцені всім знайомі життєві ситуації, що виникають з батьками, старшими колегами, дітьми, та, звичайно ж, між викладачами та студентами.

До фіналу потрапило 5 найкращих команд, серед яких:

• "37,7" (ФФБС)
  • "Do-Ri-Ме" (ФОАІС)
  • "С Краешку" (ФРГТБ)
  • "Family Business" (ЧТЕІ)
  • "Збірна торгового" (ВТЕІ)

Свій погляд на те, яким буде майбутнє покоління повинні були презентувати команди у фінальній грі, тож темою візитки стала - "Ми через 100 років", темою театрального номеру - "Майбутнє".

Журі не пошкодували фантазії на запитання з цієї тематики та порадували публіку інтелектуальними гумористичними запитаннями.

До складу поважного журі увійшли:

• Юрій Шевчик – автор та актор команди "Югославский диван", автор студії "Мамахохотала", сценарист;
  • Євгеній Новоселецький – стендап-комік та автор студії "Мамахохотала", сценарист;
  • Вдовиченко Іванна – капітан команди КВН "Жіноча збірна Чернівців", учасниця команди "Необъяснимо, но факт", переможниця "Розсміши коміка" (1+1), учасниця "Comedy баттл" (ТНТ);
  • Олександр Сас – переможець 4 сезону "Comedy Баттл" (ТНТ), резидент "Comedy club" (ТНТ), заслужений фрік  "Мамахохотала шоу" (НЛО ТВ), переможець проекту "Комік на мільйон" (ICTV);
  • Андрій Коляда  – віце-чемпіон першого сезону телевізійного проекту "Ліга Сміху" (1+1), команда "Заинька";
  • Руслан Фондера –  голова журі, директор КМЦ КНТЕУ.

Усі команди помітно покращили свої навички – журі цього року ледь стримувалися від сміху, а студенти і викладачі не могли приховати своїх емоцій та гарних вражень від шоу.

Усі команди трималися на одному рівні, проте останій театральний номер визначив переможця, а цього року їх аж двоє! У V сезоні "Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора" перемогу отримали дві команди: "Family Business" (ЧТЕІ) та "Збірна торгового" (ВТЕІ).

Нагороду переможцям вручив ректор Анатолій Антонович Мазаракі. Він подякував за легку позитивну атсмосферу, гарний гумор та зазначив «Змагання – це змагання і хтось повинен бути переможцем. Головне це те, що, як відзначили журі, команди мають величезний потенціал для розвитку в КВН за межами університету. Бажаю усім вам успіхів!».

Бали розподілилися таким чином:

Команда Візитка
(5 балів)
Розминка
(питання від журі)
Театральний номер
(5 балів)
РАЗОМ

"С краешку" (ФРГТБ)

4,4 3,6 3,4 11,4

"Family business"(ЧТЕІ)

4,8 4,0 4,2 13,0

"37,7"  (ФФБС)

4,6 4,0 4,2 12,8

"Збірна торгового" (ВТЕІ)

4,8 4,2 4,0 13,0

"Dorime" (ФОАІС)

4,4 3,6 3,6 11,6

Вітаємо найдотепніших переможців та бажаємо подальших звершень!

11.04.2018
остання редакція 17.04.2018