logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гостинності в КНТЕУ: запрошуємо на навчання

Загальна інформація

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права 12 квітня 2018 року організувала й провела День гостинності для  учнів 10 класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207  м. Києва.

Викладач кафедри сучасних європейських мов ФМТП Федорова Людмила Миколаївна ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, розповіла про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, провела екскурсію його територією. Школярі  були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, лекційними аудиторіями, спеціалізованими лабораторіями, науковими та навчальними фондами бібліотеки, численними закладами харчування, спортивними залами, стадіоном.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна ознайомила учнів із правилами прийому, переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, умовами та вартістю навчання.

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Белінська Світлана Омелянівна під час огляду спеціалізованої лабораторії А-130 розповіла школярам про вибір якісних продуктів і небезпечність фальсифікатів. Учні мали змогу спостерігати, як студенти КНТЕУ проводять процес перевірки настоянки зазначеним на упаковці показникам.

Дякуємо школярам, керівництву спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

12.04.2018
456287
815
остання редакція 11.07.2018
42265