Лекція директора Академії професійної освіти "Меркур" Яни Брецко щодо проходження практики студентами ФРГТБ

Директор Академії професійної освіти "Меркур" (Словацька республiка) Ян Брецко провів лекцію для студентів та викладачів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу. Метою зустрічі 12 квітня 2018 року було ознайомлення з особливостями теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців сфери гостинності, досвідом дуального навчання, професійного розвитку студентів, організацією практики на курортах Словаччини.

У рамках реалізації угоди про міжнародну співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Академією передбачається проходження студентами університету практики в кращих готельних та курортних комплексах Штрбского Плесо, Ясної та Братислави.

Ціллю практики є набуття студентами професійних знань і навичок обслуговування туристів готельно-ресторанних та курортних комплексів, опанування інноваційними технологіями сервісу, ознайомлення з веденням бізнесу на міжнародному ринку, вдосконалення рівня володіння іноземними мовами.

Під час візиту Яна Брецко також відбулась зустріч із деканом факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Надією Ведмідь та завідувачем кафедри готельно-ресторанного бізнесу Маргаритою Бойко, під час якої було обговорено напрями міжнародної співпраці щодо організації виробничої практики студентів у готельних та ресторанних мережах Словаччини, академічних обмінів викладачів та студентів. Отже, було закладено платформу подальшої стратегічної співпраці у векторі європейської освітньої інтеграції Київського національного торговельно-економічного університету.

остання редакція 15.05.2018