logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція директора Академії професійної освіти "Меркур" Яни Брецко щодо проходження практики студентами ФРГТБ

Загальна інформація

Директор Академії професійної освіти "Меркур" (Словацька республiка) Ян Брецко провів лекцію для студентів та викладачів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу. Метою зустрічі 12 квітня 2018 року було ознайомлення з особливостями теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців сфери гостинності, досвідом дуального навчання, професійного розвитку студентів, організацією практики на курортах Словаччини.

У рамках реалізації угоди про міжнародну співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Академією передбачається проходження студентами університету практики в кращих готельних та курортних комплексах Штрбского Плесо, Ясної та Братислави.


Ціллю практики є набуття студентами професійних знань і навичок обслуговування туристів готельно-ресторанних та курортних комплексів, опанування інноваційними технологіями сервісу, ознайомлення з веденням бізнесу на міжнародному ринку, вдосконалення рівня володіння іноземними мовами.


Під час візиту Яна Брецко також відбулась зустріч із деканом факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Надією Ведмідь та завідувачем кафедри готельно-ресторанного бізнесу Маргаритою Бойко, під час якої було обговорено напрями міжнародної співпраці щодо організації виробничої практики студентів у готельних та ресторанних мережах Словаччини, академічних обмінів викладачів та студентів. Отже, було закладено платформу подальшої стратегічної співпраці у векторі європейської освітньої інтеграції Київського національного торговельно-економічного університету.

12.04.2018
456287
1112
остання редакція 15.05.2018
42265