Призове місце на олімпіаді з економіки підприємства - подарунок до Дня ФЕМП

Традиційно студенти-економісти випробовують свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Економіка підприємства". Цього року II етап олімпіади проходив з 11 по 13 квітня в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (м. Дніпро).

Конкурсні завдання включали тестування та вирішення завдань із дисципліни "Економіка підприємства".

Студентка КНТЕУ 4 курсу ФЕМП 12 групи Ковбасинська Альона в запеклій боротьбі серед 84 учасників з 52 ВНЗ посіла III місце.

У складі журі олімпіади працювала доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, к.е.н. Трубей Оксана Миколаївна.

Усі члени кафедри економіки та фінансів щиро вітають переможницю та бажають їй успіхів і надалі!

остання редакція 11.07.2018