Команда "Фанатський корпус 37,7" потрапила до 4 сезону Слобожанської Ліги Сміху!

У Харкові стартував четвертий сезон Слобожанської Ліги Сміху, у якому взяла участь команда КНТЕУ "Фанатський корпус 37,7" на чолі з Іваном Жорноклеєм та натхненником команди асистентом кафедри банківської справи ФФБС Тетяною Федорівною Сундук.

Склад команди:

• Костенко Олександр Володимирович
  • Алещенко Михайло Костянтинович
  • Перстенюк Сергій Віталійович
  • Березний Максим Михайлович
  • Ящук Дмитро Олександрович
  • Соколов Всеволод Олександрович
  • Богдан Олексій Ігорович
  • Сьомаш Антон Вікторович

Представники різних міст України радували харківськог о глядача і зіркове журі своїм гумором. Нові команди, нові тренери, новий гумор - все це новий сезон Слобожанської Ліги Сміху. Загалом у відбірковому етапі взяли участь 59 команд, з яких лише 15 були допущені до фестивалю.

За результатами попереднього перегляду програм 16 квітня тільки 13 найкращих потрапили на "велику сцену" Харківського національного академічного театру опери та балету.

Нашій команді довірили відкривати 4-тий фестиваль Слобожанської Ліги Сміху, тож випробовування було не з легких. Попри високу конкуренцію хлопці знайшли свого тренера-наставника. "Фанатський корпус 37,7" потрапив під керівництво Романа Набокова.

Бажаємо хлопцям веселого гуморного настрою та проходу до наступного етапу IV сезону Слобожанської Ліги Сміху, який відбудеться 28 травня.

остання редакція 20.04.2018
Vega