Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

Організація навчального процесу

ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

16  Навчання на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу проводиться за новітніми методиками в аудиторіях з найсучаснішим обладнанням. Студенти мають можливість працювати у комп’ютерних класах факультету, які обладнано сучасними засобами обчислювальної і організаційної техніки. Це дає змогу студентам досконало оволодіти комп’ютером, опановувати найбільш розповсюджені програмні продукти, що сприяє підготовці сучасних висококваліфікованих фахівців. Студенти факультету здобувають практичні навички у навчальній лабораторії технології харчування, яка оснащена сучасним обладнанням.
  Викладачами факультету активно використовуються сучасні технології навчання під час проведення лекційних, практичних, семінарських і лабораторних занять (ділові і рольові ігри, розв’язання кейсів і ситуаційних вправ, семінари-презентації, семінари-дискусії, семінари-брифінги, проблемні лекції, навчальні тести, психологічні тести, виїзні заняття у закладах ресторанно-готельного, виставкового і туристичного бізнесу, написання дайджестів на задану тему тощо), застосовуються сучасні програмні продукти, Internet-ресурси, сучасні засоби презентації - візуальне супроводження занять у вигляді фільмів, роликів, кольорових слайдів тощо.

17  Використання вищеназваних технологій навчання сприяє більш ефективному засвоєнню матеріалу, формує у студентів відповідальність, вміння роздробляти пропозиції, обґрунтовувати прийняття управлінських рішень, працювати в колективі, активізує студентів до творчого ті системного підходу у вирішенні навчальних, наукових і практичних завдань.
Студенти факультету мають можливість проходити практичну підготовку у провідних підприємствах готельно-ресторанного і туристичного бізнесу України та за кордоном, зокрема - ТОВ "Мережа "Козирна карта", готельні комплекси "Братислава", "Прем’єр Палац", "Україна", "Славутич", "Київ", "Турист", "Салют", туристичні фірми "САМ", "Гамалія", "Супутник", кращі оздоровчі заклади південного узбережжя Криму, ланцюги готельних комплексів Греції, Туреччини та багато інших провідних підприємств.
  На факультеті впроваджена система рейтингової оцінки діяльності студентів, яка забезпечує комплексну оцінку досягнень студентів у навчальній, науково-дослідній, громадській діяльності, культурно-масовій та спортивній роботі. За показниками рейтингу студентам призначаються стипендії, іменні стипендії згідно положення про іменні стипендії. Результат річного рейтингу враховуються при направленні студентів на навчання за кордон.
  Студентам додатково надається можливість отримати диплом референта-перекладача з іноземних мов та державний диплом про вищу освіту в Франції, пройти військову підготовку з присвоєнням офіцерського звання. Випускники факультету мають можливість: продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі КНТЕУ (термін навчання 3 роки) за спеціальностями "Технологія продуктів харчування" та "Економіка, організація і управління підприємствами".
  Випускники факультету, які займають провідні посади: Бурлаков О.М. - голова Державної інспекції навчальних закладів Міністерства освіти і науки України; Ніколайчук Л.С. - мер міста Сарни Рівненської області; Зварич П.П. - директор комплексу харчування бази футбольного клубу "Київське Динамо" та збірної України по футболу; Марущак Т.П. - президент Українсько-Британської компанії "Franchising Group"; Сідлецька І.Ю. - генеральний директор мережі "Premier Hotels"; Шевченко О.М. - директор ресторану "Самобранка"; Журба О. - директор ресторану "Липський особняк"; Мороз О.В. - директор ВАТ Готельні технології"; Сипливий Ю.М. - директор департаменту кредитних операцій АКБ "ТАС-Комерцбанк; Манов М.А. - начальник відділу планування та аналізу фінансово-господарської діяльності ЗАТ "Аваль-інвест"; Дворська І.В. - генеральний тур-оператор мережі "Premier Hotels"; Фіц О.Ю. - головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів України та багато інших.

19.04.2013
guliya2005