На базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Фінансова система України в умовах економічних перетворень", підготовлена кафедрою фінансів факультету фінансів та банківської справи.

Роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор С. В. Мельниченко. З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Т. В. Канєва, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов.

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

• голова Державної аудиторської служби України Л. В. Гаврилова "Державний фінансовий контроль в умовах інституційних перетворень";
  • директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України, кандидат економічних наук, заслужений економіст України В. В. Ящук "Фінансова політика як складова державного регулювання економіки";
  • завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов "Бюджетна стратегія економічного зростання";
  • професор кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор С. В. Волосович "Податкова політика на ринку криптовалют";
  • докторант кафедри фінансів, кандидат економічних наук, доцент М. Д. Пасічний "Інструменти монетарної політики економічного розвитку".

У роботі конференції протягом 18-19 квітня 2018 року взяли участь представники Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Державної аудиторської служби України, провідні вчені, викладачі, аспіранти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України.

У своїх виступах та оприлюднених матеріалах обговорювали актуальні питання формування й реалізації фінансової політики в системі державного регулювання, бюджетно-податкової політики соціально-економічного розвитку України, обліку та фінансового контролю в державному секторі економіки, розвитку ринку фінансових послуг, фінансового забезпечення суспільного розвитку.

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

остання редакція 20.04.2018
Vega