Збірна команда КНТЕУ з футзалу перемогла в першості м. Києва серед студентських команд

Збірна команда КНТЕУ з футзалу перемогла в першості м. Києва серед студентських команд вищих навчальних закладів (сезон 2017/2018 рр.). 19 квітня у спорткомплексі КПІ відбулося нагородження всіх учасників сезону.

Склад команди:

1. Болдирев Максим Анатолійович
  2. Шарахматов Станіслав Олегович
  3. Піщаний Ігор Борисович
  4. Ковальов Владислав Володимирович
  5. Мовсисян Владислав Гамлетович
  6. Ільченко Артем Олегович
  7. Рибак Андрій Вікторович
  8. Скібінський Ярослав Олександрович
  9. Мовсиян Карен Гамлетович
  10. Третяк Владислав Геннадійович
  11. Антоненко Богдан Володимирович
  12. Кушніров Дмитро Володимирович
  13. Ларченко Дмитро Юрійович

Головний тренер команди - Головіна Світлана Сергіївна.

Капітан команди - Мовсисян Карен Гамлетович.

Загалом у змаганнях брали участь 6 команд, було зіграно 10 ігор (всього 8 перемог та 2 нічиї), набрано 26 очок, 33 голи забито та 14 пропущено.

Окремою приємністю стала нагорода нашого тренера, яка отримала звання кращого тренера першості, а гравець команди Артем Ільченко став кращим бомбардиром першості з 15 забитими голами.

Надзвичайно почесним є такий результат, адже футзальна команда "КНТЕУ" була створена лише у вересні 2017 р.

Наступного року команда планує брати участь у Вищій лізі Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів (сезон 2018/2019 рр.).

Бажаємо успіхів команді!

Нехай переможні результати дебютного спортивного року надихнуть на нові звершення!

остання редакція 20.04.2018