Вітання “майстру” блакитних хвиль

Саме п‘ятниця 13 стала днем здійснення дитячої мрії одного з провідних плавців КНТЕУ Валентина Усатюка.

У цей день член збірної команди КНТЕУ і рідного ФФБС, неодноразовий Чемпіон університету нарешті подолав чергову вершину своєї спортивної кар’єри - на Чемпіонаті України з плавання (який відбувся в середині квітня в м. Харкові) на дистанції 50 м вільним стилем він виконав норматив майстра спорту  України.

Високе звання - велетенська праця. Щоб відбулася ця подія треба було “переорати” десятки кілометрів блакитних доріжок, змусити частіше битися серце багато годин.

Сподіваємося, що нове досягнення надихне хлопця до нових звершень!

Бажаємо нових перемог! Завжди прагни великої гідної цілі! Нехай здійснюються мрії!

остання редакція 20.04.2018