logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит представників Університету Гренобль Альпи, вручення державних дипломів Франції

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет відвідали представники Університету Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) – Фарук Ульжен, директор департаменту дистанційного навчання та міжнародних відносин та Аделаїда Фадуль-Крепі, викладач факультету  економіки.

Основною метою візиту Ф. Ульжена та А. Фадуль-Крепі, що тривав протягом 16-20 квітня 2018 року, було проведення лекцій з "Мікроекономіки" та "Міжнародних економічних відносин" в рамках програми ЄС Еразмус+ для студентів бакалаврських програм англійською мовою викладання.

Також представники Університету Гренобль Альпи (УГА) взяли участь в урочистому врученні дипломів Французької Республіки студентам КНТЕУ, які у минулому році успішно завершили своє навчання за програмою подвійного дипломування з відповідним французьким ВНЗ. На церемонії вручення був присутній представник Посольства Французької Республіки  в Україні – Сільвен Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва.     

Під час візиту представники УГА провели переговори з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., на яких  було підбито підсумки реалізації програми Еразмус+ КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" та обговорено можливості реалізації програми подвійного дипломування між КНТЕУ та УГА за освітнім ступенем "магістр".

20.04.2018
42265
1356
остання редакція 23.04.2018
456287