logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Управління у сфері економічної конкуренції"

Загальна інформація

У Полтавській державній аграрній академії відбулася науково-практична конференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Управління у сфері економічної конкуренції", на який було подано 94 наукові роботи від 118 авторів.

За результатами рецензування галузевою комісією поданих студентських робіт 20 квітня 2018 року рейтинговий список очолила студентка IV курсу 26 групи ФЕМП КНТЕУ Кононенко Євгенія Вікторівна. На підсумковій науково-практичній конференції Євгенія блискучо захистила роботу, підтвердивши не тільки високий рівень свого проекту, а й вміння фахово й аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

Галузева комісія високо оцінила науковий та фаховий рівень поданої роботи і виступ Кононенко Є. В. і нагородила її дипломом І ступеня.

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ пишаються своєю вихованкою і щиро вітають Кононенко Євгенію та її наукового керівника Уманціва Юрія Миколайовича з блискучим результатом та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

20.04.2018
42265
960
остання редакція 23.04.2018
42265