XVI Чемпіонат КНТЕУ з "Брейн-рингу": перемога команди "Теорія маленького вибуху"

У КНТЕУ вже в шістнадцяте відбулося наймасштабніше інтелектуальне змагання в університеті – Чемпіонат з "Брейн-рингу"! Цього разу у ньому чи не вперше взяли участь команди одразу усіх шести факультетів університету, яким вдалося подолати непростий бар’єр внутрішнього відбіркового турніру, а також команди Вінницького та Харківського торговельно-економічного інститутів.

У вітальному слові до учасників чемпіонату проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна підкреслила важливість постійного інтелектуального розвитку та самовдосконалення для сучасного студентства, нагадала про славні переможні традиції нашого університету у різних інтелектуальних, спортивних, наукових змаганнях і конкурсах та висловила впевненість, що на звітному турнірі перемогу здобудуть найдостойніші та найкмітливіші.

На відміну від Чемпіонату КНТЕУ з гри "Що? Де? Коли?", що з успіхом пройшов місяць тому, тепер від учасників вимагалися не лише розум, логіка, ерудиція та вміння працювати у команді, але і швидкість реакції.

Питання, підготовлені автором, редактором та ведучим турніру доцентом кафедри туризму та рекреації Хлопяком Сергієм Васильовичем були дуже непростими, але і рівень команд, що дійшли до цієї стадії змагань, був відповідним!

За підсумками групового етапу та спеціального додаткового раунду до півфіналів чемпіонату вийшли команди "Теорія маленького вибуху" (ФФБС), "Ю.В." (ФОАІС), "Диявольськи міцна кава" (ФМТП) та "Діамантова рука" (ФРГТБ).

Впевнену перемогу у турнірі здобув справжній інтелектуальний лідер поточного року – команда "Теорія маленького вибуху", яка виступала у складі:

• Толкачов Олександр Анатолійович
  • Артеменко Альона Володимирівна
  • Логімахов Євгеній Ігорович
  • Пилипенко Богдан Юрійович
  • Харченко Євгеній Вікторович
  • Чернецький Богдан Степанович

ІІ місце посіла команда "Диявольськи міцна кава":

• Івкова Ніна Іванівна
  • Жердєв Дмитро Геннадійович
  • Сіраченко Євгеній Владиславович
  • Левадна Віталія Володимирівна
  • Воронцов Марк Олегович
  • Проскурнін Олександр Вадимович

Третім виявився минулорічний чемпіон - "UV":

• Баєв Роман Андрійович
  • Бєлодєдов Олексій Вікторович
  • Миха Кирило Михайлович
  • Деремешко Максим Михайлович
  • Швайцер Вероніка Олександрівна
  • Лопуга Владислав Віталійович

Переможці отримали Дипломи та подарунки від університету. Ніхто не залишився без цілком заслужених Подяк за участь та виявлену жагу до перемоги.

Цьогорічний інтелектуальний сезон завершено. Але вже не за горами новий, з багатьма цікавими подіями та змаганнями. Долучайтеся!

остання редакція 23.04.2018