logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники КНТЕУ на геймерському фестивалі WEGAME 4.0

Загальна інформація

Відбулася головна подія "ігрової" України – фестиваль  WEGAME 4.0, в якому  взяли участь студенти 3 курсу 7 групи спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" Коломієць Іван та Пономаренко Ярослав. Геймерський фестиваль відбувся 21-22 квітня  2018 року в Національному комплексі "Експоцентр України", павільйоні №1. На цьому масштабному фестивалі ігрової індустрії розробники комп’ютерних ігор, цінителі косплея та кіберспорту мали можливість поспілкуватись та презентувати свої розробки.

Коломієць Іван, Пономаренко Ярослав та Коломієць Владислав (випускник нашого університету) презентували на фестивалі WEGAME 4.0 власний проект - гру PROTEIN WARS. Ця гра - економічна стратегія про виробництво та продаж вигаданих препаратів та війну між конкуруючими компаніями. Гра створена з використанням мови  С++ та Unreal Engine 4. Unreal Engine 4 є повним набором інструментів розробки, для тих, хто працює з технологіями в реальному часі: від корпоративних програм та кінематографічного досвіду до високоякісних ігор на ПК, консолі, мобільному телефоні.

Хлопці зібрали багато позитивних відгуків про свій проект, отримали неоцінимий досвід, який сприятиме підвищенню їх мотивації щодо продовження та вдосконалення власних розробок.

20.04.2018
456287
885
остання редакція 24.04.2018
456287