logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Облік та оподаткування"

Загальна інформація

У Національній академії статистики, обліку та аудиту  відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Облік та оподаткування", на який було подано 142 наукові роботи.

За результатами рецензування галузевою комісією поданих студентських робіт студентки ІІІ курсу 3 групи ФОАІС Малиновська А. М. та Мамонова А. В. з науковою роботою "Облік і оподаткування операцій із криптовалютами" посіли ІІ місце. Дівчата блискучо захистили роботу, підтвердивши не тільки високий рівень свого проекту, а й вміння фахово й аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

Галузева комісія високо оцінила науковий та фаховий рівень поданої роботи і виступ Малиновської А. М. та Мамонової А. В.  та нагородила їх дипломами ІІ ступеня.

Викладачі кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ пишаються вихованцями і  щиро вітають учасниць та їх наукового керівника д.е.н., доц., професора кафедри обліку та оподаткування Костюченко В. М. з блискучим результатом та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

24.04.2018
42265
1614
остання редакція 02.05.2018
Vega