Представники КНТЕУ взяли участь у міжнародній конференції "Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода"

Представники КНТЕУ взяли участь у Міжнародній конференції "Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії ХХІ сторіччя".

Захід відбувся за сприянням Міністерства освіти і науки України, Міністерства Юстиції України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, USAID від американського народу, Програми "Нове правосуддя".

Конференція відбулася 24 квітня, протягом якої обгорювали такі питання:

• автономія закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до регульованих правничих професій;
  • методологія та інструментарій забезпечення якості юридичної освіти;
  • сучасні тренди та інновацій у сфері юридичної освіти;
  • розгляд кращих практик забезпечення якості юридичної освіти;
  • підготовка рекомендацій щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних та європейських стандартів.

Учасниками заходу стали особи, відповідальні за формування політики в Україні: представники правничої професії, правничих шкіл України та інших країн, організацій громадянського суспільства, міжнародні експерти.

Україна взяла впевнений курс на розбудову системи юридичної освіти!

1903
остання редакція 11.07.2018