Зустріч з продюсером креативної продакшен-студії "Electric Sheep Film" Микитою Кукобою

На лекції з дисципліни "Організація роботи рекламного та PR-агентства" відбулася зустріч продюсера креативної продакшен-студії "Electric Sheep Film" Микити Кукоби зі студентами ІІІ та ІV курсів факультету торгівлі та маркетингу спеціальностей "Журналістика", спеціалізація "Реклама та зв’язки з громадськістю" та "Маркетинг", спеціалізація "Рекламний бізнес".

Спікер розкрив секрети створення рекламних відеороликів та показав роботу продакшен-студії зсередини. Розповів про креативні роботи, серед яких особливо слід відмітити серію рекламних роликів "Parimatch".

Надцікаво було послухати про студію "Electric Sheep Film", яка зайняла 1-е місце в рейтингу "BEST OF FILM & FILM CRAFT 2017", який складає Всеукраїнська рекламна коаліція.

Дякуємо Микиті Кукобі за змістовну лекцію та яскраві приклади!

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

1931
остання редакція 26.04.2018