Перемога студенток ФФБС на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Страховий ринок в умовах циклічності фінансово-економічних криз"

Студентки кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Селюк Віра (4 курс) та Воронова Єлизавета (3 курс) успішно виступили на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів, молодих вчених "Страховий ринок в умовах циклічності фінансово-економічних криз: оцінка тенденцій та перспективи розвитку", яка відбулась 25 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету, і посіли призові місця: І місце – Селюк Віра і ІІІ місце – Воронова Ліза (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів Ротова Т. А.).

Вітаємо переможців та кафедру фінансів!

остання редакція 02.05.2018
Vega