У КНТЕУ відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці

У КНТЕУ напередодні Всесвітнього дня охорони праці, який традиційно відзначається 28 квітня, кафедра інженерно-технічних дисциплін організувала низку заходів, спрямованих на підвищення поінформованості студентів та викладачів у питаннях безпеки праці на виробництві і в побуті.

Зокрема, були організовані майстер-класи з надання домедичної допомоги та електробезпеки, показ відеоролику "Безпека життя. Захищене і здорове покоління". Присутнім викладачі провели нормативно-правову консультацію з питань охорони праці, продемонстрували первинні засоби пожежегасіння та пояснили принцип їх дії. Гості відзначили актуальність охорони праці як важливої складової життєдіяльності людини, а кафедра інженерно-технічних дисциплін знову наголосила на тому, що обов’язок кожного громадянина – відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, яка забезпечується дотриманням найпростіших правил поведінки з об’єктами, що становлять підвищену небезпеку.

остання редакція 11.07.2018