logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Інтенсивний курс з французької економічної термінології з носієм мови для студентів КНТЕУ

Загальна інформація

У Центрі європейської освіти 27 квітня 2018 року відбулося вручення сертифікатів студентам університету, які пройшли двотижневий навчальний курс з французької економічної термінології з представником Асоціації французької мови як іноземної Франція – Україна, викладачем Ерве Фраде.

Навчання відбулося в рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією "Обміни Франція – Україна" та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна,  яке триває вже три роки. За цей період близько 80 студентів університету мали змогу покращити свої знання з французької, відвідуючи заняття з носіями мови. Студенти, які цьогоріч успішно пройшли навчання, отримали сертифікати за двома напрямами – "Розмовна французька мова" та "Ділова французька мова".

На церемонії вручення сертифікатів були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В. М. та директор Центру європейської освіти Дупляк Т. П., які привітали студентів університету з успішним завершенням навчання та побажали їм успіхів у подальшому вдосконаленні рівня володіння французькою мовою.

27.04.2018
433884
1563
остання редакція 02.05.2018
42265