logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентка КНТЕУ призер ІI етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

Загальна інформація

Студенти КНТЕУ взяли участь у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, який проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) протягом 23-26 квітня 2018 р.

У II етапі олімпіади з хімії взяли участь 97 студентів з 35 провідних вищих навчальних закладів України. Робота олімпіади проходила в чотирьох секціях: 1. “Загальна хімія” (для інженерних, будівельних, транспортних, економічних спеціальностей), 2. “Хімія” (біологічного та екологічного спрямування), 3. “Хімія” (медичного спрямування), 4. “Хімія” (хіміко-технологічного спрямування), зокрема дистанційний, теоретичний та експериментальний тури.

Спочатку учасники олімпіади вирішували завдання дистанційного туру, який відбувся 3-4 квітня. На II етапі олімпіади 24-25 квітня проходили теоретичний та експериментальний тури.

Київський національний торговельно-економічний університет на олімпіаді представляли студентки ФТМ: Язвінська Катерина, 2 курс 17 гр., та Трунова Валерія, 1 курс 22 гр.

До складу журі увійшли 18 викладачів з різних вищих навчальних закладів України. Від КНТЕУ керівником групи студентів і членом журі виступала доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарова Ірина Вікторівна.

За результатами проведення ІІ етапу олімпіади студентки КНТЕУ показали високий рівень підготовки з хімії.

Язвінська Катерина брала участь в олімпіаді з хімії другий рік. У результаті дуже напруженої боротьби і жорсткої конкуренції – у секції “Загальна хімія” вона виборола призове третє місце, отримала диплом III ступеня та подарунки. Крім того, студентки були нагороджені сертифікатами учасників. КНТЕУ – серед трьох найсильніших вузів України з хімії.

26.04.2018
42265
1461
остання редакція 02.05.2018
42265