Перемога студента ФЕМП на студентській олімпіаді зі спеціальності "Економіка підприємства"

Щовесни  студенти-економісти випробовують свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Економіка підприємства" (за видами діяльності).  Цьогоріч II етап олімпіади проходив 25-27 квітня на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конкурсні завдання включали тестування та вирішення завдань у межах нормативних дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності "Економіка підприємства", а саме: "Економіка підприємства", "Потенціал і розвиток підприємства", "Стратегія підприємства", "Планування і контроль на підприємстві", "Проектний аналіз", "Економіка праці й соціально-трудові відносини", "Організація виробництва", "Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків".

Студент КНТЕУ 4 курсу ФЕМП 11 групи Михайлик Роман у запеклій боротьбі серед 90 учасників із ВНЗ посів II місце.

У складі журі олімпіади працювала завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства, професор, д.е.н. Блакита Ганна Владиславівна.

Усі члени кафедри економіки та фінансів щиро вітають з перемогою та бажають успіхів і надалі!

остання редакція 11.07.2018