logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладачі КНТЕУ взяли участь в роботі конференції "Освіта.Родина.Економіка" в Верховній Раді України

Загальна інформація

За ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві науки і освіти України та сприяння Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Освіта. Родина. Економіка".

Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ взяли активну участь у роботі Конференції. Ольга Романенко як координатор конференції від Ради молодих учених при МОН, модерувала даний захід та виступила з доповіддю" Майбутнє освіти і науки в європейському просторі: виклики молодих вчених". Виконавчий директор MA Group, к.е.н., доцент, Ольга Заремба підготувала доповідь на тему "Поведінкові фактори розвитку бізнесу".

Ілля Несходовський, як викладач КНТЕУ та експерт РПР "Податкова реформа" виступив у блоці обговорень "Фіскальна політика на користь родини".

Основна ідея конференції полягала в обміні досвідом дослідників і практиків України та Польщі в ефективних інструментах освіти на основі цінностей,   родинного та патріотичного виховання, сімейної політики і економічних механізмів, що впливають на освіту та родину в Україні і Польщі.

У конференції, яка відбулася 23 квітня, взяли участь багато видатних учених, політиків центральних та місцевих органів влади, представники громадських організацій, експерти з галузі освіти і науки, а також представники ділового світу.

Наукову конференцію відкрив від імені уряду України Ігор Жданов - міністр у справах молоді і спорту України. Він представив результати дослідження "Молодь України – 2017", які демонструють, що сім’я, сімейні стосунки для молоді є пріоритетною цінністю (64 % опитаних), що домінує перед "здоров’ям" (54 %) та "кар’єрою" – 39%.

Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, наголосив, що сучасна освіта повинна відповідати на запити народу, відтак важливо дати молодому поколінню знання, як стати порядним лідером, створити щасливу родину, як бути успішним у бізнесі.

Від імені Польщі учасників заходу привітав Надзвичайний та повноважний​​ посол Польщі в Україні Ян Пєкло, який наголосив, що безпека України - це гарантія безпеки Польщі та Європи. Відчуття безпеки не обмежується війнами.

Ректор Університету  Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві проф. Станіслав Дзіеконський розповів про персоналістичне бачення людини та педагогічний персоналізм. Ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова в Києві проф. Віктор Андрущенко у своїй промові наголосив, що в Україні настав час, щоб позбутися марксистської концепції життя і освіти. Натомість освіту, виховання особистості і соціалізацію молоді слід почати будувати на інших підходах, в тому числі на основі персоналізму.

У розділі, присвяченому родинній політиці з цікавою промовою виступила сенатор Малгоджата Копічко. Вона представила родинну політику, реалізовану в Польщі з 1989 року, і вказала на пріоритети соціальної політики нинішнього уряду. Після виступу учасники задавали багато питань про сім'ю за програмою "500 плюс", "Малюк плюс", а також про демографічні проблеми, проблеми житла та заходи щодо вирішення демографічних проблем в Польщі.

Викладачам кафедри фінансового аналізу та аудиту особливо цікаво було оцінити на прикладі Польщі інвестиції держави в освіту та прородинні програми в контексті аудиту ефективності державних програм. Парламентарі та науковці Польщі продемонстрували конкретні досягнення очікуваних результатів даної політики щодо покращення демографічних ситуації як фактора національної безпеки країни.

23.04.2018
42265
745
остання редакція 03.05.2018
42265