Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу успішно пройшли навчальні тренінги "FIDELIO V8 – нове покоління систем управління готелем"

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу (д.е.н., проф. Мельниченко Світлана Володимирівна, д.е.н., проф. Ведмідь Надія Іванівна, д.е.н., проф Бойко Маргарита Григорівна, д.е.н., проф Босовська Мирослава Веліксівна, к.е.н., доц. Бовш Людмила  Андріївна, к.е.н., доц. Гопкало Лариса Михайлівна, к.е.н., ст. викл. Даниленко Марія Іванівна,  к.е.н., доц. Компанець Катерина Андріївна, к.е.н., доц. Кулик  Марія  Володимирівна, к.е.н., доц. Охріменко Алла Григорівна,  к.е.н., доц. Полтавська Оксана Володимирівна,  к.е.н., доц. Расулова Алла Миколаївна, Романчук Людмила Дмитрівна, к.е.н., доц. Сененко Інна Анатоліївна, к.е.н., асист. Ткачук Тетяна Миколаївна) успішно пройшли навчальні тренінги щодо системи управління готелем "FIDELIO V8 – нове покоління систем управління готелем" та отримали міжнародні сертифікати.

Набуті знання та прикладні навички викладачі кафедри передаватимуть студентам, які навчаються за освітньо-професійними програмами "Готельний і ресторанний менеджмент", "Готельно-ресторанна справа", "Туристичний менеджмент", "Туризм". Студенти матимуть цілісне уявлення про бізнес-процеси готелю в режимі реального часу, набудуть професійних компетентностей вирішувати завдання щодо: бронювання послуг, організації продажів, прийому та розміщення гостей, управління зв'язками з клієнтами, формування даних для управлінського контролю за діяльністю підприємства. Використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі підготовки майбутніх фахівців сфери гостинності є  запорукою їх високої конкурентноздатності та мобільності у професійному середовищі!

03.05.2018
остання редакція 03.05.2018