logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Студент КНТЕУ здобув перемогу на Чемпіонаті України з пауерліфтингу за версією УФНП

Загальна інформація

Чемпіонат України з пауерліфтингу за версією УФНП проходив 14 квітня в спортивному комплексі КНЕУ. На чемпіонат з'їхалися атлети позмагатися в жимі штанги лежачи, станової тязі, підйому штанги на біцепс та пауерліфтингу.

Команда Деснянського району м. Києва виборола сім нагород:

• Шевцов Владислав (тінейджер) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 67.5 кг зайняв 1 місце (пожав 105 кг);
  • Гура Ростіслав (тінейджер) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 75 кг зайняв 1 місце (пожав 130 кг) ;
  • Шарабура Евгеній (юніор) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 75 кг зайняв 1 місце (пожав 120 кг ) ;
  • Репянчин Александр (юніор) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 90 кг зайняв 1 місце (пожав 140 кг ) ;
  • Опанасенко Ігорь (Open) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 90 кг зайняв 3 місце (пожав135 кг) та станової тязі зайняв 2 місце (потягнув 190 кг ) ;
  • Степанюк Віктор серед ветеранів (М 2) змагався в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 90 кг зайняв 1 місце (пожав 110 кг).

Серед учасників команди студент КНТЕУ Шарабура Євгеній, який виборов І місце в жимі штанги лежачи в ваговій категорії до 75 кг, поділився враженнями від змагань: "Це були не перші мої змагання з цього виду спорту, тому я був готовий, але все ближче до старту починалося хвилювання. У даній дисципліні дається 3 спроби: 1 підхід йде в залік, а далі – на свій рекорд. Із заліком в 120 кг я виграв цей чемпіонат. Не дуже задоволений результатом, але на цьому не зупинятимуся, буду виступати і гідно представляти наш університет".

Вітаємо спортсменів з Деснянського району з почесними нагородами!