"Міс і Містер ФМТП-2018": вдалий дебют конкурсу на факультеті

Цього року факультет міжнародної торгівлі та права вперше проводив конкурс краси та мужності – "Міс та Містер ФМТП-2018". 12 дівчат та хлопців факультету вражали суддів та гостей своєю ніжністю, силою, розумом та талантами, щоб довести, що саме вони варті титулу "Міс та Містер ФМТП-2018"!

До складу журі увійшли справжні професіонали своєї справи, зіркові гості конкурсу:

• Тімур Мірошниченко, актор, телеведучий, шоумен, ведучий пісенного конкурсу "Євробачення-2017";
  • Максим Назаров, блогер, теле- та радіоведучий;
  • Катерина Заботкіна, перший заступник голови ради студентського самоврядування ФМТП.

Отже, конкурс складався з багатьох завдань: візитівка, відеопредставлення, дефіле у стилі "Великий Гетсбі", дефіле в пляжному вбранні, конкурс талантів, дефіле у вечірніх сукнях і костюмах та інтелектуальний конкурс.

Під час конкурсу-візитівки учасники та учасниці мали представити себе у дефіле, коротко розповісти про себе і продемонструвати своє відеопредставлення. Дефіле в різних стилях викликало неабияке захоплення у членів журі, адже одним з головних критеріїв оцінювання була креативність, яку наші учасники продемонстрували сповна.

Конкурс талантів змусив затамовувати подих від кожного номеру. Харизматичні танці, милозвучні співи та пронизлива поезія – і це далеко не все, чим запам'ятався цей вечір. Під час конкурсу дефіле у вечірніх сукнях журі насолоджувалося нереальною красою учасників – дівчата в найкращих сукнях та на підборах, а хлопці – в елегантних костюмах: від цієї краси неможливо було встояти. Інтелектуальний конкурс змушував сміятися, дивуватися гостроті розуму деяких учасників, які відповідали на каверзні питання ведучих та просто подарував гарні емоції усім глядачам.

Студенти та студентки вражали своїми неповторними талантами та красою, тож журі було надзвичайно важко визначитися з головним титулом, адже всі представили себе гідно та яскраво.

То хто все ж таки заполонив серця своєю грацією й мужністю? Титули розподілилися таким чином:

Міс унікальність – Валерія Шуль;

Містер унікальність – Андрій Карпенко;

Міс емоційність – Катерина Матюшко;

Містер емоційність – Дмитро Жердєв;

Міс ніжність – Анастасія Верба;

Містер мужність – Владислав Закалюжний;

Приз глядацьких симпатій отримали Марія Намчук та Артур Бєгджанян.

"Віце-міс ФМТП-2018" стала Кузьменко Крістіна, а "Віце-містер ФМТП-2018" став Олексій Степанець.

А перемогу та титул "Міс ФМТП-2018" отримала Заславська Владислава, а титул "Містер ФМТП-2018" здобув Савенко Олександр.

Вітаємо переможців!

остання редакція 04.05.2018